Kredyt gotówkowy Alior Bank

Kredyt gotówkowy Alior Bank

Potrzebujesz środków finansowych na remont, wakacje lub organizację wesela? Szukasz kredytu na dowolny cel? Nie wiesz, która oferta jest najlepsza dla Ciebie? Sprawdzamy kredyt gotówkowy Alior Bank.

Kredyt gotówkowy – jaki cel?

Pożyczone od banku środki możemy przeznaczyć na dowolny cel. Bank nie wymaga od nas podania celu, na który zostaną przeznaczone środki uzyskane z kredytu. Może to być również spłata innych pożyczek, kredytów ratalnych lub kart kredytowych. Nie trzeba posiadać także zabezpieczenia pożyczki. Jedynym dokumentem, o który poprosi bank jest oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji. Często otrzymamy ofertę zakupu ubezpieczenia spłaty kredytu, dzięki któremu możemy uzyskać korzystniejsze warunki finansowania. Zobacz inne cechy kredytu gotówkowego.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy Alior Bank

Alior Bank oferuje pożyczkę gotówkową na dowolny cel, nawet do wysokości kwoty 200 tys. zł na maksymalny okres nawet 60 miesięcy. Pożyczka z prowizją 0% jest oferowana przez internet. Bank oferuje oprocentowanie zmienne 9,99%.  Jednak bank wymaga zakupu ubezpieczenia na życie. Koszt kredytu wraz z ubezpieczeniem wynosi
16,91 %( RSSO). Jak widać nie ma konieczności wizyty w oddziale aby załatwić formalności.

Bank oferuje również kredyt online ze zwrotem odsetek. Bank oferuje nam  zwrot odsetek od każdej co 12 raty na nasze konto osobiste w Alior Banku. Maksymalna kwota finansowania to również 200 tys. zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania pożyczki online ze zwrotem odsetek wynosi 15,57%.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy Alior Bank dla duetów

W naszym Rankingu sprawdziliśmy również warunki kredytu gotówkowego oferowanego przez Alior Bank dla dwojga. Bank oferuje obniżone oprocentowanie dla duetów nawet o 33% w stosunku do standardowych warunków. Dodajmy, iż nie trzeba być małżeństwem ani nawet spokrewnionym aby ubiegać się wspólnie o kredyt gotówkowy.

Alior Bank oferuje Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania (RSSO) na poziomie  9,99%.

Przykładowo dla kwoty 28 000zł oprocentowanie zmienne wyniesie 6,36% oraz prowizja 6,63%. Oferta nie zawiera ubezpieczenia.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy – dokumenty

Przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy należy też przedstawić dokumenty potwierdzające naszą tożsamość, czyli dowód osobisty lub paszport, oraz zaświadczenie potwierdzające wysokości naszych dochodów. Banki przed udzieleniem nam kredytu muszą sprawdzić naszą zdolność kredytową. Osoby, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę powinny dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu oraz wysokości wynagrodzenia.  Jeżeli prowadzimy działalność gospodarczą to dodatkowo trzeba przedstawić zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Również trzeba przedstawić dokumenty, które potwierdzą wysokość przychodów.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej ofert sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz