Kredyt gotówkowy PKO BP

Kredyt gotówkowy PKO BP

Szukasz dodatkowych środków pieniężnych na zaspokojenie potrzeb konsumpcyjnych? Nie wiesz, która oferta jest najlepsza dla Ciebie? Sprawdzamy kredyt gotówkowy PKO BP.

Kredyt gotówkowy – najważniejsze cechy produktu

Kredyt gotówkowy, to środki które możemy przeznaczyć na dowolny cel. Bank nie wymaga od nas podania celu, na który zostaną przeznaczone środki uzyskane z kredytu. Banki nie wymagają również zabezpieczenia kredytu gotówkowego. Jedynym wymaganym dokumentem jest oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji. Banki często też proponują kredytobiorcom zakup ubezpieczenia spłaty kredytu, dzięki któremu możemy uzyskać korzystniejsze warunki finansowania. Sprawdź pozostałe cechy kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy PKO BP

PKO BP oferuje pożyczkę gotówkową na dowolny cel, nawet do wysokości kwoty 120 tys. zł na maksymalny okres nawet 120 miesięcy. Minimalna kwota kredytu to 1000zł. Mini Ratka jest produktem oferowanym nowym klientom oraz osobom przenoszącym swoje kredyty i pożyczki do PKO Banku Polskiego. Pożyczkę można otrzymać na podstawie wyciągu z konta, na które wpływa nasze wynagrodzenie z 3 ostatnich miesięcy.

Bank oferuje również szybką pożyczkę gotówkową przez internet. Maksymalna kwota finansowania to również 120 tys. zł jednak maksymalny okres spłaty to 96 miesięcy.

Kredyt gotówkowy PKO BP – warunki

W naszym Rankingu sprawdziliśmy warunki kredytu gotówkowego oferowanego przez PKO BP na okres 96 miesięcy (8 lat) dla kwoty 20 tys. zł. Przypomnijmy, iż jest to maksymalny okres udzielenia pożyczki przez interet.

PKO BP oferuje oprocentowanie nominalne w skali roku, które wynosi 9,99% co daje nam Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania (RSSO) na poziomie  17,43%.  Miesięczna rata wynosi 308zł. Natomiast łączna kwota spłaty kredytu, bez wcześniejszych spłat po 8 latach wyniesie 29 606zł.

Sprawdź nasz Ranking Kredytów Gotówkowych  Więcej >>>

Kredyt gotówkowy – dokumenty

Przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy należy też przedstawić dokumenty potwierdzające naszą tożsamość, czyli dowód osobisty lub paszport, oraz zaświadczenie potwierdzające wysokości naszych dochodów. Banki przed udzieleniem nam kredytu muszą sprawdzić naszą zdolność kredytową. Osoby, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę powinny dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu oraz wysokości wynagrodzenia.  Jeżeli prowadzimy działalność gospodarczą to dodatkowo trzeba przedstawić zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Również należy złożyć dokumenty, które będą potwierdzeniem wysokości przychodów.

Często jednak banki dla osób będących klientami, którzy posiadają historię u danego kredytodawcy, czyli rachunek bankowy na który wpływa nasze wynagrodzenie nie wymagają zaświadczenia o zatrudnieniu. Jeżeli kredyt gotówkowy nie jest dużą kwotą to często decyzja kredytowa jest podejmowana przez bank na podstawie oświadczenia kredytobiorcy
o dochodach.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej ofert sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Oceń to post

Dodaj komentarz