Kredyt gotówkowy Nest Bank

Kredyt gotówkowy Nest Bank

Remont mieszkania, zakup auta, zagraniczne wakacje? A może niespodziewane wydatki  lub inny dowolny cel? Nie wiesz, która oferta jest najlepsza dla Ciebie? Sprawdzamy Kredyt gotówkowy Nest Bank.

Kredyt gotówkowy – na jaki cel?

Pewnie zastanawiasz się na jaki cel możemy przeznaczyć pożyczone od banku pieniądze? Otóż na dowolny cel. Bank nie wymaga od nas podania celu, na który chcemy przeznaczyć środki uzyskane z kredytu. Może to być nawet spłata innych pożyczek, kredytów ratalnych lub kart kredytowych. Ubiegając się o kredyt gotówkowy nie trzeba posiadać zabezpieczenia pożyczki (co jest konieczne przy kredycie hipotecznym). Sprawdź inne cechy kredytu gotówkowego.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Nest Kredyt Rodziny

W naszym Rankingu sprawdziliśmy warunki Nest Kredytu Rodzinnego powitalnego oferowanego przez Nest Bank. Bank oferuje kredyt na dowlony cel dla współmałżonków oraz partnerów prowadzących wspólne gospodarstwo domowe, którzy posiadają na utrzymaniu co najmniej jedno niepełnoletnie dziecko. Maksymalna kwota kredytu to 20 tys. zł na okres nawet 5 lat. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu a RSSO wynosi 9,9%.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy Nest Bank

Nest Bank posiada w swojej ofercie także kredyt gotówkowy na dowolny cel, nawet do wysokości kwoty 550 tys. zł na maksymalny okres nawet 12 lat.  Bank nie wymaga zakupu ubezpieczenia na życie. Również nie ma obowiązku zakładana rachunku bieżącego. Jednakże koszt kredytu 20,6%
(RSSO).

Jeżeli interesuje nas kwota do 30 tys zł. to możemy wnioskować również o kredyt Nest Gotówka na KLIK. Oferta kredytu o terminie spłaty do 5 lat nie zawiera oprocentowania. Jednak trzeba zapłacić prowizję, która wynosi 0,5% miesięcznie.

Różnica w kosztach zaciągniętego kredytu jest znaczna. Najkorzystniejsza jest oferta dla rodzin na kwotę do 20 tys. zł.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy Nest Bank- dokumenty

Wnioskując o kredyt gotówkowy należy dostarczyć dokumenty potwierdzające naszą tożsamość: dowód osobisty lub paszport.

Należy także dostarczyć dokumenty poświadczające potwierdzające wysokości naszych dochodów. Bank przed udzieleniem nam kredytu dokona sprawdzenia  naszej zdolności kredytowej.

W tym celu osoby, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę powinny dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu oraz wysokości wynagrodzenia.

Emeryci: ostatni dowód wypłaty świadczenia lub kserokopia ostatniej decyzji o przyznaniu świadczenia.

Renciści: ostatni dowód wypłaty świadczenia   lub kserokopia decyzji o przyznaniu świadczenia lub legitymacja rencisty.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą: wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub odpis z KRS-u. Dodatkowo trzeba przedstawić zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Również trzeba przedstawić dokumenty, które potwierdzą wysokość przychodów.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej ofert sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz