Kredyt gotówkowy BGŻ BNP PARIBAS

Kredyt gotówkowy BGŻ BNP PARIBAS

Masz nieplanowane wydatki? Remonty, wymiany sprzętu domowego, wakacje. Potrzebujesz środków na ten cel? Sprawdzamy kredyt gotówkowy BGŻ BNP PARIBAS. 

Kredyt gotówkowy – cel?

Środki z kredytu gotówkowego możemy przeznaczyć na dowolny cel. Może to być spłata innych kredytów. Bank nie wymaga zabezpieczenia pożyczonych środków. Jedynym dokumentem, o który poprosi bank jest oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji. Banki proponują także ofertę zakupu ubezpieczenia spłaty kredytu, dzięki któremu możemy uzyskać korzystniejsze warunki finansowania. Zobacz inne cechy kredytu gotówkowego.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy – dokumenty

Składając wniosek o kredyt gotówkowy należy też przedstawić dokumenty potwierdzające naszą tożsamość: dowód osobisty lub paszport.

Również trzeba dostarczyć dokumenty poświadczające wysokości naszych dochodów. Jest to niezbędne aby bank przed udzieleniem nam kredytu dokonał sprawdzenia  naszej zdolności kredytowej.

Osoby, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę powinny dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu oraz wysokości wynagrodzenia. Zazwyczaj banki udostępniają wzór formularza.

Emeryci: ostatni dowód wypłaty świadczenia lub kserokopia ostatniej decyzji o przyznaniu świadczenia.

Renciści: ostatni dowód wypłaty świadczenia   lub kserokopia decyzji o przyznaniu świadczenia lub legitymacja rencisty.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą: wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub odpis z KRS-u. Dodatkowo trzeba przedstawić zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Również trzeba przedstawić dokumenty, które potwierdzą wysokość przychodów.

Kredyt gotówkowy BGŻ BNP PARIBAS „Stać Cię na zmiany”

Pod tym hasłem bank oferuje kredyt  na dowolny cel na maksymalną kwotę kredytu 30 tys. zł na okres do 5 lat. Oprocentowanie jest stałe i wynosi 4,44%. Bank oferuje promocję, polegającą na finansowaniu w ostatnim roku bez odsetek (jeżeli okres kredytowania wynosi co najmniej 2 lata).

Przykładowo dla kwoty 3o 000zł okres kredytowania 5 lat rata kredytu bez ubezpieczenia wynosi 624zł.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy BGŻ BNP PARIBAS

Jeżeli potrzebujemy większą kwotę BGŻ BNP PARIBAS oferuje kredyt gotówkowy na dowolny cel, nawet do wysokości kwoty 200 tys. zł na maksymalny okres nawet 120 miesięcy. Oprocentowanie kredytu to 9,49%. Bank nie wymaga zakupu ubezpieczenia na życie. Rata kredytu bez ubezpieczenia (maksymalna kwota, maksymalny okres) wynosi 2607,92zł. Natomiast z ubezpieczeniem 3033,26zł.

Jeżeli interesuje nas kredyt bez wychodzenia z domu to bank proponuje iGotówkę do 10tys zł oprocentowany tak jak kredyt „Stać Cię na zmiany”

Różnica w kosztach zaciągniętego kredytu jest znaczna. Najkorzystniejsza jest oferta dla klientów na kwotę do 30 tys. zł na okres powyżej 2 lat.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej ofert sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Oceń to post

Dodaj komentarz