Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank

Santander kredyt gotówkowy

Szukasz dodatkowych środków pieniężnych na zaspokojenie potrzeb konsumpcyjnych? Nie wiesz, która oferta jest najlepsza dla Ciebie? Sprawdzamy kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank.

Zanim dokonamy wyboru kredytu należy przeanalizować nasze potrzeby. Może zamiast kredytu gotówkowego warto rozważyć pożyczkę hipoteczną? Jeżeli nie posiadamy zabezpieczenia w postaci hipoteki to warto pozostać przy kredycie gotówkowym.

Kredyt gotówkowy- charakterystyka produktu

Kredyt gotówkowy, to środki które możemy przeznaczyć na dowolny cel. Bank nie wymaga od nas wskazania celu, na który zostaną przeznaczone środki finansowe z kredytu. Banki nie wymagają również zabezpieczenia kredytu gotówkowego w postaci hipoteki lub zastawu. Jedynym wymaganym dokumentem jest oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji. Banki często też proponują kredytobiorcom zakup ubezpieczenia spłaty kredytu, dzięki któremu możemy uzyskać korzystniejsze warunki finansowania. Sprawdź pozostałe cechy kredytu gotówkowego.

Santander Consumer Bank to instytucja finansowa, która należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Na polskim rynku funkcjonuje od 2001 roku, ale pod obecną marką dopiero od 2006 roku. Klienci mogą zaciągnąć kredyt bezpośrednio w oddziale lub przez internet.

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank oferuje kredyt gotówkowy na dowolny cel. Kredyt gotówkowy możemy otrzymać już podczas wizyty w oddziale. Jeżeli wolimy wypełnienie formularza online to środki otrzymamy w ciągu 24 godzin. Santander Consumer Bank możemy maksymalnie otrzymać  kredyt gotówkowy na kwotę 50 000 zł jeżeli jesteśmy stałym klientem oraz 35 000 zł jeśli nowym.

Oprocentowanie kredytu jest stałe, a Santander Consumer Bank daje gwarancję jego utrzymania na niezmienionym poziomie.

Kredyt gotówkowy – warunki

W naszym Rankingu sprawdziliśmy warunki Mistrzowskiego kredytu gotówkowego oferowanego przez  Santander Consumer Bank. 

Santander Consumer Bank oferuje oprocentowanie nominalne w skali roku, które wynosi już od 3,99%  co daje nam Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania (RSSO) na poziomie  13,93%.  Miesięczna rata przy kredycie na 10 000 zł na okres 36 miesięcy wynosi 342,48zł. Natomiast łączna kwota spłaty kredytu, bez wcześniejszych spłat  wyniesie 12 149,83zł.

Sprawdź nasz Ranking Kredytów Gotówkowych  Więcej >>>

Kredyt gotówkowy – dokumenty

Przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy należy też przedstawić dokumenty potwierdzające naszą tożsamość, czyli dowód osobisty lub paszport, oraz zaświadczenie potwierdzające wysokości naszych dochodów. Banki przed udzieleniem nam kredytu muszą sprawdzić naszą zdolność kredytową. Osoby, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę powinny dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu oraz wysokości wynagrodzenia.  Również należy złożyć dokumenty, które będą potwierdzeniem wysokości przychodów.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej ofert sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

 

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz