Kredyt gotówkowy Getin Bank

Kredyt gotówkowy Getin Bank

Potrzebujesz dodatkowych środków na remont mieszkanie, wakacje lub inny ważny dla Ciebie cel? Jak znaleźć najlepszą ofertę? Sprawdzamy Kredyt gotówkowy Getin Bank.

Kredyt gotówkowy – cel

Środki z kredytu gotówkowego możemy przeznaczyć na dowolny cel. Nie ma wymogu podania celu, na który zostaną przeznaczone środki uzyskane z kredytu. Środki z kredytu mogą zostać także przeznaczone na spłatę innych zobowiązań finansowych, pożyczek, kredytów ratalnych lub kart kredytowych. Często banki oferują zakup ubezpieczenia spłaty kredytu, dzięki któremu można liczyć na korzystniejsze warunki finansowania. Zobacz inne cechy kredytu gotówkowego.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Darmowy Kredyt gotówkowy Getin Bank

W naszym Rankingu sprawdziliśmy warunki Darmowego Kredytu gotówkowego oferowanego przez Getin Bank. Bank oferuje kredyt  dla nowych klientów.  Kwota kredytu wynosi od 500 zł do 2 tys. zł na okres 1 roku. Wprawdzie kwota nie jest wysoka ale biorąc pod uwagę, że RSSO jest 0% oznacza to brak oprocentowania i prowizji za kredyt.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Pożyczka gotówkowa do 5 tys zł

Jeżeli nie jesteś nowym Klientem lub potrzebujesz kwoty kredytu wyższej niż 2 tys zł lecz do 5 tys zł Getin Bank  oferuje pożyczkę na dowolny cel, na maksymalny okres nawet 48 miesięcy. Z góry znamy koszt kredytu, który wynosi 50zł rocznie za każdy pożyczony 1 tys zł. Koszt kredytu wynosi
9,7 %( RSSO).

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie

Potrzebujesz wyższej kwoty kredytu? Getin Bank oferuje kredyt gotówkowy do kwoty 200 tys. zł na okres do 10 lat. Niestety oprocentowanie tego kredytu jest znacznie wyższe niż pozostałych ofert co jest związane z wyższym ryzykiem z uwagi na kwotę kredytu. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi aż 19%.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Getin Bank posiada w ofercie kredyt na mniejsze potrzeby jak również na realizację większych potrzeb. Wyższa kwota kredytu jest związana z większym ryzykiem braku spłaty przez klienta. Dlatego bank oferuje kredyt na mniejsze kwoty o bardzo korzystnym oprocentowaniu. Nowi Klienci mogą liczyć nawet na kredyt darmowy.

Kredyt gotówkowy – dokumenty

Składając wniosek o kredyt gotówkowy należy też przedstawić dokumenty potwierdzające naszą tożsamość: dowód osobisty lub paszport.

Ponadto należy dostarczyć dokumenty poświadczające potwierdzające wysokości naszych dochodów. Jest to niezbędna aby bank przed udzieleniem nam kredytu dokonał sprawdzenia  naszej zdolności kredytowej.

Osoby, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę powinny dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu oraz wysokości wynagrodzenia.

Emeryci: ostatni dowód wypłaty świadczenia lub decyzja o przyznaniu emerytury, wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ emerytury za ostatni miesiąc.

Renciści: ostatni dowód wypłaty świadczenia, ostatni odcinek renty oraz kserokopia decyzji o przyznaniu świadczenia lub legitymacja rencisty.

Umowa zlecenie/Umowa o dzieło: zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu za okres ostatniego roku lub rachunki i faktury potwierdzające uzyskiwanie dochodów za okres ostatniego roku.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej ofert sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz