Kredyt gotówkowy BZ WBK

Kredyt gotówkowy BZ WBK

Potrzebujesz środków finansowych? Szukasz kredytu na dowolny cel? Nie wiesz, która oferta jest najlepsza dla Ciebie? Sprawdzamy Kredyt gotówkowy BZ WBK.

Kredyt gotówkowy – na jaki cel?

Pieniądze z kredytu gotówkowego możemy przeznaczyć na dowolny cel.  Może to być również spłata innych pożyczek, kredytów ratalnych lub kart kredytowych. Nie trzeba posiadać także zabezpieczenia udzielonego kredytu. Jedynym dokumentem, o który poprosi bank jest oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji. Często bank zaproponuje nam także ofertę ubezpieczenie spłaty kredytu, dzięki któremu możemy uzyskać korzystniejsze warunki finansowania. Sprawdź cechy kredytu gotówkowego.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy BZ WBK

W naszym Rankingu sprawdziliśmy warunki Kredytu gotówkowego oferowanego przez BZ WBK. Bank oferuje kredyt  dla stałych klientów bez zaświadczeń. Maksymalna kwota kredytu to 20-krotność zarobków netto. Maksymalna kwota nie może być wyższa niż 150 tys. zł. Maksymalny okres spłaty to 10 lat. Bank oferuje ubezpieczenie Spokojny Kredyt.

Oprocentowanie jest uzależnione od kwoty kredytu i okresu kredytowania. Maksymalna wysokość oprocentowania 9,79%

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy BZ WBK – promocje

BZ WBK oferuje kredyt gotówkowy w ramach trzech ofert promocyjnych.

Kredyt gotówkowy brak obciążenia jest oferowany klientom na spłatę zobowiązań, które mamy w innym banku. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Oprocentowanie kredytu już od 4,99%. Okres spłaty nawet 120 miesięcy dla kwoty do 150tys. zł. Koszt kredytu wynosi
12,46 %( RSSO).

W trakcie spłaty kredytu możemy skorzystać z wakacji kredytowych. Oznacza to zawieszenie spłat nawet na okres pół roku.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Jeżeli potrzebujemy kwotę kredytu do 4 tys. zł np. na wakacje możemy skorzystać z promocji Tańszy kredyt gotówkowy. RRSO kredytu to tylko 2,99%. Okres spłaty to nawet 72 miesiące.

Bank  w ofercie ma promocja kredytu gotówkowego skierowaną dla posiadaczy konta osobistego „Konto Jakie Chcę”. Oprocentowanie jest oparte o stałą stopę 4,99%. Bank pobiera prowizję za uruchomienie w takiej samej wysokości. RSSO kredytu – 8,33%. Maksymalny okres kredytowania to 48 miesięcy. Można uzyskać kwotę od 4 do 30 tys. zł.

Bank oferuje ubezpieczenie do kredytu gotówkowego Spokojny Kredyt. Wariant Pakiet życie i praca zapewni ubezpieczenie w postaci wypłaty środków z tytułu utraty pracy. Natomiast pakiet życie plus to ochrona na wypadek złamania, oparzenia lub kalectwa, a także pobytu w szpitalu.

Kredyt gotówkowy – dokumenty

Składając wniosek o kredyt gotówkowy należy też przedstawić dokumenty potwierdzające naszą tożsamość: dowód osobisty lub paszport.

Ponadto należy dostarczyć dokumenty poświadczające potwierdzające wysokości naszych dochodów. Jest to niezbędna aby bank przed udzieleniem nam kredytu dokonał sprawdzenia  naszej zdolności kredytowej.

Osoby, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę powinny dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu oraz wysokości wynagrodzenia.

Emeryci: ostatni dowód wypłaty świadczenia lub kserokopia ostatniej decyzji o przyznaniu świadczenia.

Renciści: ostatni dowód wypłaty świadczenia   lub kserokopia decyzji o przyznaniu świadczenia lub legitymacja rencisty.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą: wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub odpis z KRS-u. Dodatkowo trzeba przedstawić zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Również trzeba przedstawić dokumenty, które potwierdzą wysokość przychodów.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej ofert sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz