Kredyt gotówkowy Credit Agricole

Kredyt gotówkowy Credit Agricole

Planujesz remont, wakacje lub organizację wesela? Szukasz kredytu na ten  cel? Nie wiesz, która oferta jest najlepsza dla Ciebie? Sprawdzamy Kredyt gotówkowy Credit Agricole.

Kredyt gotówkowy – jaki cel?

Pożyczone od banku środki możemy przeznaczyć na dowolny cel. Bank nie wymaga od nas podania celu, na który zostaną przeznaczone środki uzyskane z kredytu. Może to być również spłata innych pożyczek, kredytów ratalnych lub kart kredytowych. Nie trzeba posiadać także zabezpieczenia pożyczki. Jedynym dokumentem, o który poprosi bank jest oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji. Często otrzymamy ofertę zakupu ubezpieczenia spłaty kredytu, dzięki któremu możemy uzyskać korzystniejsze warunki finansowania. Zobacz inne cechy kredytu gotówkowego.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Powitalny Kredyt gotówkowy Credit Agricole

W naszym Rankingu sprawdziliśmy również warunki Kredytu powitalnego oferowanego przez Credit Agricole. Bank oferuje kredyt  dla nowych klientów. Czyli dla osób, którym bank nie udzielił kredytu. Maksymalna kwota kredytu to 3 tys. zł na okres nie dłuższy niż 1 rok. Wprawdzie kwota nie jest wysoka ale biorąc pod uwagę, że RSSO jest 0% oznacza to brak oprocentowania i prowizji za kredyt.

Przykładowo dla kwoty 3 000zł całkowite koszty to tylko 12 rat po 250zł. Oferta nie zawiera ubezpieczenia.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole

Credit Agricole oferuje kredyt gotówkowy na dowolny cel, nawet do wysokości kwoty 150 tys. zł na maksymalny okres nawet 120 miesięcy. Maksymalne oprocentowanie kredytu to 10%. Bank nie wymaga zakupu ubezpieczenia na życie. Również nie ma obowiązku zakładana rachuku bieżącego. Jednakże koszt kredytu wraz z rachunkiem wynosi
14,75 %( RSSO), natomiast bez konta w Credit Agricole 15,22%. Jest to Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa dla maksymalnej kwoty na maksymalny termin bez ubezpieczenia dla klientów, którzy nie posiadają innych kredytów w tej instytucji.

Jeżeli już mamy zadłużenie w Credit Agricole to RSSO nowego finansowania wraz z ubezpieczeniem w Pakiecie Rozszerzonym dla tych samych warunków wyniesie 22, 67%.

Różnica w kosztach zaciągniętego kredytu jest znaczna. Najkorzystniejsza jest oferta dla nowych klientów na kwotę do 3 tys. zł.

Sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy – dokumenty

Składając wniosek o kredyt gotówkowy należy też przedstawić dokumenty potwierdzające naszą tożsamość: dowód osobisty lub paszport.

Ponadto należy dostarczyć dokumenty poświadczające potwierdzające wysokości naszych dochodów. Jest to niezbędna aby bank przed udzieleniem nam kredytu dokonał sprawdzenia  naszej zdolności kredytowej.

Osoby, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę powinny dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu oraz wysokości wynagrodzenia.

Emeryci: ostatni dowód wypłaty świadczenia lub kserokopia ostatniej decyzji o przyznaniu świadczenia.

Renciści: ostatni dowód wypłaty świadczenia   lub kserokopia decyzji o przyznaniu świadczenia lub legitymacja rencisty.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą: wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub odpis z KRS-u. Dodatkowo trzeba przedstawić zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Również trzeba przedstawić dokumenty, które potwierdzą wysokość przychodów.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej ofert sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Oceń to post

Dodaj komentarz