Pożyczka gotówkowa Kasa Stefczyka

Pożyczka gotówkowa Kasa Stefczyka

Potrzebujesz gotówki na spłatę zobowiązań, chcesz kupić coś nowego? Nie wiesz, która oferta jest dla Ciebie najlepsza? Sprawdzamy co oferuje Kasa Stefczyka.

Pożyczka gotówkowa – cechy

Pożyczka gotówkowa to środki na  dowolny cel. Bank nie wymaga od nas podania celu, na który zostaną przeznaczone środki uzyskane z kredytu. Banki nie wymagają również zabezpieczenia kredytu gotówkowego. Jedynym wymaganym dokumentem jest oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji. Banki często też proponują kredytobiorcom zakup ubezpieczenia spłaty kredytu, dzięki któremu możemy uzyskać korzystniejsze warunki finansowania. Sprawdź pozostałe cechy kredytu gotówkowego.

Pożyczka gotówkowa Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka oferuje pożyczkę gotówkową na dowolny cel, nawet do wysokości kwoty 160 tys. zł na maksymalny okres nawet 120 miesięcy. Minimalna kwota to 1tys zł. Pożyczka Internetowa Obniżka  jest produktem oferowanym klientom szukającym prostych rozwiązań.

Kasa Stefczyka oferuje również urodzinową pożyczkę ZARATKA. Niska rata pożyczki tylko 25zł oraz brak prowizji cehuje ten produkt. Ponadto pożyczka jest oferowana w kwotach od 1 tys do 4 tys zł.Rzeczywista roczna stopa oprocentowania Pożyczki Zaratka to 9,38%.

W ofercie możemy znaleźć również pożyczkę NA NOWE. Maksymalna kwota to 7 tys zł a rata miesięczna wyniesie tylko 99zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to 15,56%.

Pożyczka gotówkowa Kasa Stefczyka dla seniorów

W naszym Rankingu sprawdziliśmy również pożyczki dla seniorów. Dla osób, które skończyły sześćdziesiąt lat oraz mają emeryturę lub rentę Kasa Stefczyka przygotowała specjalne warunki pożyczki. Maksymalna kwota to 100 tys. zł na okres do 120 miesięcy.

Oferta nie jest ograniczona maksymalnym wiekiem pożyczkobiorcy. Natomiast Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi aż 33,29%. Jest to spowodowane wysoką prowizją oraz koniecznością zakupu ubezpieczenia na życie.

Sprawdź nasz Ranking Kredytów Gotówkowych  Więcej >>>

Pożyczka gotówkowa – dokumenty

Przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy należy też przedstawić dokumenty potwierdzające naszą tożsamość jak dowód osobisty lub paszport, oraz zaświadczenie potwierdzające wysokości naszych dochodów. Jest to niezbędne do sprawdzenia naszej zdolności kredytową.

Często jednak banki dla osób będących klientami, którzy posiadają historię u danego kredytodawcy, czyli rachunek bankowy na który wpływa nasze wynagrodzenie nie wymagają zaświadczenia o zatrudnieniu. Jeżeli kredyt gotówkowy nie jest dużą kwotą to często decyzja kredytowa jest podejmowana przez bank na podstawie oświadczenia kredytobiorcy
o dochodach.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej ofert sprawdź bezpłatnie nasz Ranking Kredytów Gotówkowych.

Oceń to post

Dodaj komentarz